Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tuningoljam a Sonyerics...

Hogyan tuningoljam a Sonyericsson xperia play-t?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nincs nekem ilyen készülékem, csak kíváncsi vagyok, hogyan turbózhatnám fel! Nagyon sok videót láttam, hogy akadás mentesen Full grafikán mai játékokat simán el visz (MC4,N.O.V.A 3,Asphalt 7-8 stb...), de sokat, hogy akadozott. Láttam véleményeket is, hogy fel túrbózták, de nem tudom hogyan. Ne áljatok ezzel elő ,hogy veygek egy jó telefont, mert nem ez a kérdés! Meg ilyennel,hogy nincs ilyen. Ha van rá gondolatod, hogy lehet-e valamit ezzel csinálni akkor értelmes választ kérek! Ha nincs semmi jó szándékod akkor miért írnál ide? Értelmes, jó válaszokat szeretnék! :) Köszi!

#Xperia #Sony Ericsson #PSP #PewDiePie #talicska #kedves kommentelők #stb....amit jónak látsz
2014. jún. 18. 19:04
 1/1 Ageraone válasza:

Hello

Ajánlom figyelmedbe az xda-developers.com oldalt, vagy google, beirod h xperia play rom

2014. nov. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!