Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1 Év után is jó? (többi lent)?

1 Év után is jó? (többi lent)?

Figyelt kérdés
Sziiasztok. Az lenne a kérdés, hogy nekem most van egy samsung galaxy s advance telefonom amit kb háromnegyed éve vettem. De elegem van az androidből. Örökre... Nem hiszem el hofy 200000 forintos telefont kell ahhoz venni, hogy zenét tudjak hallgatni akadás mentesen. Sajnos a szüleim nem engedhetik meg maguknak, hogy minden évben új telefont vegyenek nekem. Na most. A kiszemeltem a Nokia Lumia 625. Én nagyon szeretek játszani telefonon stb... Na most. A kérdésem a következő. Ha a lumia már 1 éves mondjuk és tele van pakolva appokkal meg játékokkal akkor akkor is ugyan olyan gyors, akadásmentes stb....? Mert ha androidot használsz egy évig és letöltesz alkalmazásokat akkor kb a 15. letöltött alkalmazás után el kezd laggolni... Ugye a lumiák tehát a wpk nem ilyenek? Válaszotokat várom :)

2014. jún. 18. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
a wp abból is látszik h gyorsab hogy nem kell hozzá 4 magos proci.2gb ram mint az androidhoz h működjön. tesómnak lumia 620-a van és kb 1 éve van meg neki de semmi lassulást nem tapasztalt eddig játékoknál se.1-2 szer lefagyot de azt egy ujraindítás meg is oldotta. nekem is androidom van és nekem is elegem van belőle valószínű én is váltok wp-ra hamarosan. amugy azt írod h nincs pénz minden évben új telefont venni. spórolj úgy h add el a régi telódat. ha szép állapotban van el lehet adni szép pénzért. Üdv.
2014. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok bocsánat a helyesírási hibákért
2014. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az s advance egy fostalicska. A 625-ös jó választás, azzal nem lesz ilyen gondod. Viszont az android sem ennyire gáz, ha jobb telefont veszel. Arra készülj fel, hogy játékok még nem igazán vannak wp-re vagy sok a fizetős. Ha ez fontos neked.
2014. jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 ugyan nem(bár nekem annyi van...lumia 1020 :D), de 1 giga jobban hangszik. én talán ezt az egy negatívumot hoznám ki a 625ből. sebességgel ugyan valóban sosem lesz bajod, azonban szeretik korlátozni az appokat-játékokat áruházban hardveres követelmény alapján, és játékok azért jobban szeretik az 1 gigát.
2014. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. A válaszokat... Azt azért nem írtam le, hogy nem olyan játékokkal játszanék mint a modern combat 4 meg ilyen nagy specifikációt igénylő játékok, hanem hill climb racing stb... tehát ilyenek... azok meg csak elmennek 512 mb rammal... Ám a fizetős játék dolgot is csak meg lehet oldani úgy mint az androidnál gondolom csak máshogy... (tehát , hogy le töltöd a játék apk-ját ingyen...)
2014. jún. 18. 20:35
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, a kisebbekkel nincs gond. más forrásból elég nehéz telepíteni. talán annyi szól bizonyos más modellek mellett(pontosan nem tudom, melyikek ezek), hogy jár hozzájuk ajándékutalvány. én 8ezret kaptam, szóval így én már vásárolgattam 1-2 cuccot, ami úgy hasznosnak találtam.
2014. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lumia 625 nagyon jó telefon. Nem fog belassulni 1 év után, még 2 után sem.

Rá lehet tenni külső forrásból, denem olyan egyszerű mint androidon, és csak 2 ilyen módon feltett app lehet egyszerre fent.

2014. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
értem. koszonom szeppen az eddigi valaszokat... annyit szetetnek meg hogy HA van valakinek ezzel a mobillal rossz tapadztalata az legyen szives irja le... koszonom... :)
2014. jún. 19. 17:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozz az "Ájfónosokhoz". Najó. Azért nem gondolom komolyan. A WP, piszok jó! Nincs rá olyan sok alkalmazás, de folyamatosan fejlődik! Személyes tapasztalatom nincs róla, de ismerőseim mind egy szálig megvannak vele elégedve!
2014. jún. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!