Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Clean Mastert most szeretnék...

Ildikó 71 kérdése:

Clean Mastert most szeretnék elöször használni androidon! A progi maga kijelöli a tisztitando felesleges dolgokat? Vagy én kellem kijelölni? Nem tudom mit szabad törölni és mit nem! Nem akarom elrontani a telomat!

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tud olyan dolgot törölni a program, ami bármit is elrontana, egyébként magától meg csinál mindent.

De azt ajánlom, hogy töröld a felesleges fájlokat a programmal aztán töröld is le a programot a francba, mert felesleges.

2014. jún. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Felesleges? De akkor idövel ujra teli lessz szeméttel vagy nem?
2014. jún. 18. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
ha tele pakolod igen de sztem is toroldd le egy idore mert csak a tarhelyet foglalja... :)
2014. jún. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi
2014. jún. 20. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:

#2


Túlzás, hogy tele lesz.

Ha törölsz egy programot, akkor az az esetek közel 100%-ában minden adatot töröl.

Néha pár fájl fentmarad, de ezek leggyakrabban üres mappák, vagy pár kilobájtos fájlok.

Max ilyeneket tud törölni a Clean Master, viszont csak azért egy programot tárolni a telefonodon, hogy évente 4x lefuttasd szerintem elég értelmetlen.

Fájlkezelő úgy is van a telefonodon, így manuálisan is törölheted az ilyen fájlokat, és akkor a CM nem foglalja a helyet.

2014. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!