Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért van az, hogy nem kapcsol...

Mért van az, hogy nem kapcsol be az új telóm teljesen?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam egy telefont..Samsung Galaxy mini gt s5570

tegnap még letöltöttem rá alkalmazásokat..lemerult és kikapcsolt..ma meg már csak odáig kapcsol be,hogy kiirja a telefon nevét, zenél és a samsung felirat meg elkezd villogni és nemtok vele mit csinálni.

Valaki tudna segiteni, vagy valakinek volt már ilyen baja?



2014. jún. 19. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyomj egy hard resetet


[link]

2014. jún. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi:) de akkor minden kep zene amitket letoltottem minden torlodni fog?
2014. jún. 19. 07:33
 3/6 A kérdező kommentje:
meddig kell nyomni a bekapcsolo gombot hogy reseteljen?
2014. jún. 19. 07:39
 4/6 A kérdező kommentje:
kerlek segitsetek!://
2014. jún. 19. 08:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg :) könnyedén javítható. Olvasd át rendesen azt a linket amit az első küldött. Ezt nem tudom meddig kell, ha ki van kapcsolva egyszerűen nyomod a gombkombinációkat, majd be kell hozza.

https://www.youtube.com/watch?v=3cdGEgikwOw

itt egy youtube link, ha nem is tudsz angolul legalább látod, hogy kell behozni. Ha már bent vagy nyomnod kell egy factory resetet, aztán indítsd újra a telefonod. Minden törlődni fog, zene, kontaktok, beállítások. Ha ezután se megy, akkor menj vissza, factory reset újra, majd wipeold a chache partitiont, látni fogod ott, hogy melyik az.

2014. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom:)
2014. jún. 19. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!