Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez mi lehet? Én nem regisztrál...

Ez mi lehet? Én nem regisztráltam Viber-t?

Figyelt kérdés

tegnap hívtak erről a számról:+545841141247

majd rá 1 percre kaptam egy smst: Viber: Your code is.....stb

Mi ez a szám és az sms? nincs a telefonomra viber telepítve


köszi!


2014. jún. 19. 08:03
 1/5 smokydrift válasza:
szia ssegitek mert amikor a vibert felraktad akkor errol a szamrol kapsz egy codot ami egy negytagu szám és azt kell beirnod a viber aktiválásakor :DDD ennyi
2014. jún. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
Valaki elütötte a számot.
2014. jún. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kedves első! köszi,de nem raktam fel ez az érdekes!! ha feltelepítem akkor érteném az sms-t de a telefonhívást akkor sem..
2014. jún. 19. 09:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Azert kaptal smst/hivast, mert valaki telepitette a Vibert es elutotte a szamot, igy veletlenul a tiedet adta meg, ahogy elottem mar irtak. A hivas is stimmel, nem emlekszem mar, hogy mitol fugg, de van hogy smsben kuldik a kodot es van hogy felhiv egy droid es lediktalja.
2014. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2014. jún. 19. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!