Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vs Windows phone?

Android vs Windows phone?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb?

2014. jún. 19. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
a Windows Phone szerintem jobb: sokkal áttekinthetőbb, gyorsabb, és van ingyenes HERE Drive GPS meg ingyen onedrive tárhely(nem tudom mennyi). Én most készülök váltani WP-re androidról
2014. jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Én fél éve váltottam Androidról WP-re, mert elromlott a teló és kíváncsi voltam mit tud a Windows. Egy hátránya van, hogy az áruházban sokkal kisebb a kínálat, mert minden program megjelenik Androidra és iOs-re, később talán WP-re. De ezzel együtt lehet élni.
2014. jún. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első okostelefonnak WP, ha Androidról/iOS-ről vált az ember, akkor inkább csak a 8.1-es frissítés után válik igazi alternatívává a felhasználóknak, de mivel minden WP8-as készülék megkapja a 8.1-es frissítést, így igazából mindegy, hogy új vagy régebbi telót vesz... na de a lényeg, hogy én is inkább WP-t ajánlom, a gondtalan mindennapokra gyors, megbízható, átlátható és könnyen kezelhető a rendszer.
2014. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
No, beszéljük át a dolgot. Maga az, hogy melyik a jobb teljesen személyfüggő. Az tény, hogy a droid stabilitása közel sem olyan jó, mint egy iOS-é, vagy egy WP-é, viszont testre szabhatóbb. Azért tanácsolom inkább én magam a WP-t, mert ahogy az előzők írták, könnyebb kezelni, és nehezebben romlik el szoftveresen. Az meg, hogy kevesebb rá az alkalmazás elfogadható. (Nekem droidos a telóm, gyakran sok odafigyelés kellhet). Az androidos telefonok anyaghasználata kiábrándító, legtöbb műanyag. Sok alkalmazás mindig tudni szeretné a jelenlegi tartózkodási helyem, ami zavaró, ráadásul, ha telepítek valamit, akkor egy szép hosszú listát ír nekem, hogy mi az, amihez hozzáfér a telefonban, ez is zavaró.. Ráadásként van rá elég sok vírus, ami tönkre vághatja a telefonod, lehallgathat, vagy akár a segélyhívásokat átirányíthatja. De mint mondtam, ez személyfüggő, hogy ki melyiket akarja. A WP-ről azért nem írtam sokat, merthogy nem igazán ismerem, jó lenne ha más leírná a hibáit, pozitívumait :)
2014. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem is a WP a jobb.

Gyorsak, stabilak, folyamatosak. Az én igényeimet/elvárásaimat egy telefonnal szemben teljesen kielégíti. Alkalmazásokból/játékokból bőven van, és jó minőségűek is. Hívás/üzenetkezelés tök jó. Internet Explorer az asztalival szemben nagyon jó. Az Office szolgáltatás nagyon hasznos. Szerintem jobb GPS-t telefonba még nem tettek mint ami a Lumiákban van. Nagyon pontos, és nagyon hamar(kb. 2 másodperc, épületen belül kb. 4) talál jelet.

Kamera szoftverileg(hardverileg is) is a Nokiák a legjobbak, akármelyik telefonhoz viszonyítva. A kamera minősége nem is olyan rossz, még az én L520-ammal is tudok elfogadható/jó képeket készíteni.

Én teljesen elégedett vagyok a Lumiámmal.

2014. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

szerinted meg hanyszor volt ez mar megkerdezve???

amugy Wp, a tobbit mar leirtak

2014. jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Attol fugg mire kell. Moddolgatni, fejlesztgetni, butykolni az Android barmikor jobb. De ha kell egy stabil rendszer, ami "csak mukodik es kesz", akkor WP. Foleg ha asztalon Windows-t hasznalsz es mar valtottal 8/8.1-re.


Tovabba attol is fugg, mennyi penzed van ra. Alsobb kategoriakban gondolkodva (max 60e), a WP telok teljesitmenye felulmulja az Androidosoket, mind papiron mind hasznalat kozben. Felsobb szinten mar egy arban mozognak.

2014. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

az 1.válaszoló a here drájver miatt szereti :3

szerintem nincs olyan hogy melyik a jobb, mindkettő másra jó és más célt szolgál, te döntöd el hogy mire szeretnéd használni és mennyit költenél rá ;)

2014. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen de valószínű hogy android mellet döntök nekem mintha átláthatóbb lenne (ez az én véleményem) de megy a zöld pacsi :)
2014. jún. 22. 14:56
 10/11 anonim ***** válasza:
A WP kevésbé összetett, átláthatóbb, letisztultabb, salagmentesebb az Androidnál.
2014. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!