Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan működik, van-e értelme...

Hogyan működik, van-e értelme annak, hogy amerikában vennék Iphone 5s-t?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ezt a sim kártya kérdést, hogyan lehet megoldani, és hogy igaz-e h kb. 45000 Ft maga a készülék? Megvenni ott helyben lenne megvéve, nem lenne postaköltség és így összességében mennyibe kerülne?

2014. jún. 19. 12:30
 1/3 bp1985 ***** válasza:
Igaz, hogy annyi. Viszont tovább is kéne olvasnod. ELŐFIZETÉSSEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha függetlent veszel,akkor lesz jó itthon is,viszont itthon a garancia az nem tudom hogy hogy van,lehet nem érvényes,szóval én itthon venném/vettem függetlenül.
2014. jún. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem 45 ezer, esetleg előfizetéssel, de úgy itthon is van annyiért.

Ha függetlent veszel kint (olcsóbb valamivel, mint Magyarországon), az működni fog itthoni SIM-mel.

DE! Itthon neked nem fogja senki ingyen javítani, egy éven belül sem, mivel nincs rá nemzetközi garancia.


Nem tudom mennyit leszel kint, ha mondjuk hosszabb ideig, és tudod ott használni pár hétig, akkor már kicsi az esélye, hogy elromlik. Nekem az 5S két nap után teljesen meghalt, itthon kicserélték, mivel itt vettem. Ha te mondjuk megveszed Amerikában, másnap hazajössz és itt elromlik, mert a tiéd is gyártási hibás, akkor a javításra szinte biztosan többet kell fizetned, mint amit megtakarítottál azzal, hogy Amerikában megvetted valamivel olcsóbban.

2014. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!