Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telefont...

Szerintetek milyen telefont vegyek? IPhone 5S-t vagy valami Androidosat?

Figyelt kérdés

Először is nem tudom hogy vegyek-e telefont. Most van egy okostelefonnak nevezett valamim, de nagyon rossz állapotban van szegény. Nem hardveresen, inkább szoftveresen. Telefonálni nem mindig enged, ha rajta van 5 alkalmazásnál több akkor iszonyat lassú lesz és naponta újra kell indítani, hogy használható legyen.


Van mellette egy iPadem, tökéletesen meg vagyok vele elégedve, de hát azt nem mindenhova viszem magammal. Gondolkozok most egy iPhone 5S-en, de kicsit kicsinek tartom és drágának. Androidból vannak csúcstelefonok sokkal olcsóbban mint iOS-es társaik. Ti mit vennétek, ha oda vagytok az iOS-ért de kicsinek találjátok az iPhonet? Az ártól most tekintsünk el.



2014. jún. 19. 13:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%

nincs olyan androidos telefon ami lenne olyan jó mint az 5s, hiába van benne 8 mag meg a tököm tudja mi, egyszerűen szarok, összedobált kínai gagyi mind, hetente adnak ki új telót az androidos gyártók, ki se tesztelik a vackaikat rendesen, apple 1 évig tesztel, ez érezhető is

meg az egész háttérszolgáltatás sokkal összeszedettebb

nevetséges hogy nem képesek utolérni őket

2014. jún. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
14%
Hát ha egy törékeny sz@rt akarsz, akkor vedd meg nyugodtan az iPhone 5-öt.
2014. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Zakathol ***** válasza:
Az iPhone 5s ujjlenyomatolvasójának feltöréséről ugyan linkeljetek már valamit. Kíváncsi vagyok, mert erről nem hallottam.
2014. jún. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ez most hogy kapcsolódik ide, kedves utolsó?
2014. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Zakathol ***** válasza:
Talán olvasd el a válaszokat. Különösen ügyelve a 7-esre. Szimplán érdekel a téma, ha már felmerült.
2014. jún. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
szerintem vegyel egy 5s-t mivel tableted van azt otthonra tudod használni az iOS pedig nagyonjo:) es nem olyan kicsi es szerintem nem kell annal nagyobb:)
2014. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Iphone 5S-t,mert bluetoothon tudod küldeni pl.a fényképeidet iphoneról ipadra,ha iphoneon már nincs hely.sokkal jobb az iphone minr pl.egy sgs5.szerintem iphone.

Én Ipad Air 128gb-ot,iphone 5S 16gb-ot és egy középső Mac Prot használok,így nagyon fasza:)

2014. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Zakathol ***** válasza:
#17: Miért kéne küldözgetni bluetooth-on, amikor a felhőben automatikusan szinkronizálódnak a cuccaid?
2014. jún. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Jogos:D

De arraakartam utalni,hogy ipad és iphoneval együtt milyen jó használni a hétköznapokban.

2014. jún. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!