Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telefont...

Szerintetek milyen telefont éri megvenni? Úgy kb.50-60E ft. értékben. Semmiképp nem szeretnék előfizetésest.

Figyelt kérdés

Mondanátok pár típust ami szerintetek jó,és ha lehet árat is írnátok?:)

30-as telefont szeretnék.



2014. jún. 19. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Moto G, ennél nincs jobb, pont. Ez egy olyan tény, mint pl. hogy a nap meleg, nem lehet vele veszekedni.


Egyetlen egy gyengesége van, a kamerája nem valami jó, de azért egynek nem rossz.

2014. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 VasalódeszkásGyilkos válasza:

Szia!

Nekem Sony Ericsson Xperia Ray-em van. Nem egy rossz teló, sőt én kifejezetten szeretem, de nem is egy ájfón..

Szóval ha facebook-függő telefonbubus vagy akkor nem neked való. Ha nem raknál rá minden sz.art akkor nagyon jó telefon. SOkmindent elbír de az extranagy alkalmazásokat nem erre találták ki..

Asszem valami 50valamennyiért vettem.

2014. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2 és hozzá hasonló emberek:

ne írjatok ilyen válaszokat. Oké, hogy nektek az van, és lehet még nem is szar, de ezek több éves telefonok, ha valaki még ma is ezeket venné meg, az valószínűleg mentális problémákkal küzd.

2011-ben jó volt a Ray, de ma már 2014 van.

2014. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 VasalódeszkásGyilkos válasza:

Képzeld én tavaly vettem és mégis teljesen meg voltam vele elégedve.

Szóval te évente cseréled a telefonodat mert már "öreg"?

Bocs de nem mindenki dob el valamit abban a pillanatban, ahogy megjelenik egy újabb.

A másik mondandóm meg az volna, hogy azt írok amit akarok, szólásszabadság van. Egyáltalán nem biztos, hogy a kérdezőt érdekli, hogy 2011-es vagy 2014-es....

Nem adott meg semmilyen konkrétumot csak árat. Innentől kezdve az én válaszom is hasznos.

2014. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nokia Lumia 625, 630 vagy 720. Sajnos a 920, ami merfoldekkel jobb ezeknel, mar kicsit kivul esik a kereten (90e).


Nekem 520 van, high-end Androidrol jovok (Nexus 5), es eddig csak pozitiv tapasztalat.

2014. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4


Nem, nem cserélem évente a telefonjaimat, nincs is rá pénzem (még tanulok), és ha lenne sem költenék minden évben 100 ezret (de még 50-et sem) telefonra.


És igen, szólásszabadság van, csak jó lenne tudnod, hogy az mit jelent, mert köze sincs ahhoz, hogy te neten akármit írhatsz.

Természetesen akármit írhatsz (szólásszabadságtól függetlenül), de hülyeséget inkább nem kéne.


"Nem adott meg semmilyen konkrétumot csak árat. Innentől kezdve az én válaszom is hasznos."


Ezt te sem gondolhatod komolyan.

Tehát ha te autót akarnál venni, és csak annyit adsz meg, hogy 4-500 ezer között legyen az ára, én meg írok egy Trabantot, akkor nem néznél hülyének?

Hisz nem adtál meg mást, most az, hogy már van pár éves nem jelent semmit.

Vagy te évente cseréled az autódat, csak azért, mert megjelenik egy újabb?


Ugyanez a két helyzet.

Hülyeséget írtál, ebből adódóan nem volt hasznos válaszd, ne próbálj már itt magyarázkodni, hogy márpedig jó volt a válasz, mert nem, semmire sem volt jó.

2014. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 VasalódeszkásGyilkos válasza:

Jólvan szivecském nyugodt szívvel lelőheted magadat:)

Puszikállak:)

2014. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alex Fly ***** válasza:
Esetleg SGS3? Ok, az sem mai, de még egy ideig telefon lesz...
2014. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!