Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? Samsung Galaxy S5, vagy Sony xperia Z2? Csak ez a 2 telefon jöhet szóba! Összeségében melyik jobb? Esetleg valamelyik vmivel többet tud? Ha igen mivel?

Figyelt kérdés

Melyik marad tovább jó telefon? Telefonba márkailag melyik jobb Samsung vagy Sony?


Előre is köszi válaszaitokat.



2014. jún. 19. 23:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%
Sonyval jobban jársz mert abban 3072 ram van, míg a samsungban csak 2048. A Sony aksija 3200 MaH a samsungé 2800 MaH, plusz még a Sonyba ott van a stamina mód. Vízállósága a Sonynak jobb.mint a samsungnak, sőt a Samsung nem is vízálló inkább csak cseppállo. Meg a Samsung telefonok egy év múlva akadni fognak míg a Sony az jó két évig.
2014. jún. 20. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
26%
A sonyt ne. Csak szívni fogsz vele.
2014. jún. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Saavedro ***** válasza:
76%
Sony. (Kameragomb is van rajta.)
2014. jún. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
9mm: Miért színék a Sonyval?
2014. jún. 20. 08:12
 5/29 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy szívnál :) nyugodtan válaszd a Sonyt!
2014. jún. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
79%
Mert a Samsung fanok azt hiszik hogy szar a Sony mert hogy ezt hallották meg azt hallották, azt közben életükben nem láttak Sony telefont.
2014. jún. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Szia

Z2:

[link]


S5:

[link]

2014. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
67%

"Mert a Samsung fanok azt hiszik hogy szar a Sony mert hogy ezt hallották meg azt hallották, azt közben életükben nem láttak Sony telefont."

Ugyanez fordítva is elmondható :)Először gondolkodni kéne csak azután pampogni ráadásul égbekiáltó marhaságot.

Kérdező:szerintem gyakorlatilag mindegy melyiket választod,hardverileg nagyon ott van mindkettő.Akadni,fagyni egyikse fog,még egy 1 év után se.Attól függ melyik tetszik jobban.Én a Samsungot választanám,csak jó tapasztalatom van a márkával.

2014. jún. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Márkailag nekem a Samsung jön be, designre mindkettő, anyaghasználatra,pedig a Sony.

Sajnos még mindig nehéz helyzetbe vagyok. :(

2014. jún. 20. 19:04
 10/29 anonim ***** válasza:
66%
Gondolj a kamerára is! A Sony kamerája sokkal jobb, és ezt nem abból mondtam meg, hogy mekkora felbontású képeket készít! Hosszútávon igenis a Sony éri meg jobban, hiszen jobb a hardvere, szoftveresen is jobb, a Sony gyári appjai sokkal jobban kivannak dolgozva a Samsungéinál. Nem rossz a Samsung se, csak ha használni akarod. Akármilyen tesztet megnézel, mindenhol a Sony javára fognak ítélni. Ezt egy "Epülös" sráctól hallhattad. A srác Samsung monitort használ!
2014. jún. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!