Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretném torolni a telefonoma...

Szeretném torolni a telefonomat de mikor torolnám nem engedi miért? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nos letöltöm a root unlocker programot telepitem a telefonomra de mielött tovább lépnék egy kis info a telefonról:

-Samsung Galaxy Mini 2

-300-400mb RAM

-Nem Rootolt

Többet nem tudok mondani de ha kérdeztek valamit a keszülékről akkor én majd megválaszolom.

Nos vissza is térek.

Rányomok root acces gombra és akkor analizál de kiírta hogy kell neki kettő progi Superuser,SuperSU,

Telepítettem és megpróbáltam újra akkor azt írta hogy a kettő program megvan de hianyzik a telefonból file de nem tudom mire gondolt.

Kettőször raktam vissza gyáriba minden programot visszaraktam megpróbáltam de megint ugyanaz.

Mit tegyek szeretném rootolni a telefonomat.

Mert van egy program ami azt igenyel es nekem az a progi kell

Jah még valami..

-Android 2.3-masom van

Köszönöm majd a válaszokat



2014. jún. 20. 11:06
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsi a cimet rosszul irtam swipe automatikusan ujra irja bocs a cim

Szeretnem rootolni a telefonomat de mikor rootolnam nem engedi miert van ez?

2014. jún. 20. 11:11
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. jún. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nah de az a baj nincs gépem.

Van routerem de laptop,notebook,számítógép sincsen.

A családomban csak okostelefonok vannak ennyi.

2014. jún. 21. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!