Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom bekapcsolni a...

Nem tudom bekapcsolni a telefonomat? (alcatel one touch 985)

Figyelt kérdés
Teljesen felvan tőltve de amikor be akarom kapcsolni kiadja hosszu ideig az android figurát utánna meg a telenor feliratot és nem csinál semmit onnantol kezdve! Mit csináljak?! Valaki segitsen könyörgöm :'( :'(
2014. jún. 18. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Es ha varsz egy csomo idot? ( ~20percet)
2014. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Illetve, ha ugy sem, akkor ez:

[link]

De ilyenkor elvesznek a beallitasok, meg minden.

2014. jún. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vártam 1 orát :( sajnos nem tudom megnyitni :(
2014. jún. 18. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Tehat:

Kiveszed a sim kartyat (es a memoriakartyat is), majd a hangero gombot lenyomva kapcsolod be a telefont, es amikor a kepernyo kivilagosodik, akkor nyomd le a home gombot.


(google forditos szoveg:)

Megszabadulni az akkumulátor, megszünteti a SIM-kártyát, majd kapcsolja be ismét.

Vizsgálja meg az akkumulátor töltöttségi szintje, töltse legalább 20 percig, mielőtt csinál egy Hard Reset. Alcatel One Touch 985 Android operációs rendszert hard reset segítségével gombokkal Ha nem tudja, hogy kapcsolja be a mobiltelefon, van egy módja annak, hogy végre a gyári beállítások visszaállítására a gombok segítségével. Kapcsolja ki a mobiltelefont. Tartsa lenyomva a hangerő le gombot, majd kattintson a bekapcsoló gombot egyszerre, amíg a képernyő kivilágosodik, majd nyomja meg a Home gombot. Ügyeljen arra, hogy biztonsági mentést az összes adat előtt alaphelyzetbe a mobiltelefon. Minden fájl el fog veszni! Alcatel Android operációs rendszer kezeléséhez a fájlokat.


Ennek mukodnie kell.

2014. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!