Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Roaming? Vodafone, német sim,...

Roaming? Vodafone, német sim, segítség. Többi lent!

Figyelt kérdés

Németországban élek, de most pár hétig Magyarországon voltam. Német szolgáltatónál vagyok (o2) és egy ismerősöm hívni szeretett volna aki vodafone-os, de nem sikerült, nem bírt hívni mert egy német gépi hang mondott helyette valamit. Mi volt a gond ? Mi ez a roaming ? Mit kell tennem ? Be kell nekem is kapcsolnom ? Vagy elég ha annak van bekapcsolva aki hív ? Nem igazán világos ez nekem. Kérlek magyarázzátok el.

Köszönöm.



2014. jún. 20. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

És nem tájékoztatót mondott az a német gépi hang...?

Minden szolgáltatónak(a német kártyádnak is) van ügyfélszolgálati elérhetősége akik tudnak segíteni ebben.

2014. jún. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehetsèges. Sajnos annyira nem megy a nyelv hogy segìtsèget kèrjek tőlük :S
2014. jún. 22. 15:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Remèltem hogy ilyen mással is törtènt ès hogy eltudja magyarázni hogy mit s hogyan kène csinálnom.
2014. jún. 22. 15:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

...igen történt...:)

A szolgáltatónál, online felületén vagy telefonos ügyfélszolgálatán kell aktiváltatni a szolgáltatást.

2014. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!