Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4Sre raktam ituneson...

IPhone 4Sre raktam ituneson keresztül képeket de letörölni már nem tudom, mert azt tudom hogy ott kéne lennie e kuka jelének a képnél, de nincs. Hogyan lehetne letörölni őket?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 01:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Dugd gépre, és egy üres kapával szinkronizáld a képeket. Pont ugyanígy jártam :D
2014. jún. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kapával --> mappával* bocsánatot kerek, az automata javítás nem mindig teszi jól a dolgát :D
2014. jún. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zakathol ***** válasza:
Hát szinkronizáld le őket... Teló gépre, iTunes-ban kiveszed a képekről a pipát és kész. Pont mint zenénél.
2014. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de honnan veszem ki a pipát?
2014. jún. 22. 19:32
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

--->

[link]


Ki is emelem neked. (csak angoltudás kell)

Step 1

Connect your iPhone to your computer and run iTunes.


Step 2

Click the iPhone's name listed under "Devices" on the left side of iTunes.


Related Reading: How to Delete Recent Call in iPhone


Step 3

Click "Photos" above the center panel in iTunes. Syncing options appear in the center panel.


Step 4

Click the drop-down field next to "Sync Photos From" and choose the source containing the photos you want to delete, such as your "My Pictures" folder or "Photoshop Elements."


Step 5

Click "Selected Albums." Albums associated with your chosen photo source appear below.


Step 6

Remove the checks next to the photo albums you want to delete from the iPhone.


Step 7

Click "Apply" in the lower right.

2014. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!