Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek alapján milyen telefonra...

Ezek alapján milyen telefonra lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Szívem szerint vennék egy samsung galaxy S5-öt de negyedmillió forintért nem nagyon éri meg nekem :P. szóval ezek a szempontok:

Androidos telefont szeretnék, legalább 8 megapixelesnek kéne lennie de minél több annál jobb. örülnék hogyha lenne rajta szelektív fókusz, előlapi kamera, meglehessen a videó felvételeken állítani (ezt azért írom mert barátnőm vett egy telefont nem rég és legnagyobb megdöbbenésére nem lehet szünetet hagyni a felvételnél). jó lenne ha szamsung lenne mert az előző is az volt ;)

köszönöm előre is. most nem jutott eszembe inden de ha lesz még gondolatom leírom. az a lényeg hogy ne legyen túl drága nem tudom hogy milyenek vannak ilyen igényekkel szóval még fix árat nem szeretnék mondani. miután jön pár válasz megmondom.


2014. jún. 21. 21:55
 1/3 anonim válasza:
nem Samsung,de szerintem jó :) [link]
2014. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
2014. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nexus 5


A megapixel és a képminőség két különböző dolog. Ha nem akarsz óriásplakátokat nyomtatni (de ha akarsz, azt se mobillal fotózod), akkor tökmindegy, hogy 3264x2448 vagy 7728x5368 pixeles képeket nézegetsz az 1920x1080-as kijelzőn.


A videó megállítás szoftveres probléma, nyilván találsz olyan alkalmazást, ami képes erre.

2014. jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!