Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos telót ajánlan...

Milyen androidos telót ajánlanátok? Szükségem lenne egy normnális androidos telefonra. Lent leírom hogy mire kellene.

Figyelt kérdés

szóval 50-80 között milyen Androidos telót ajánlanátok?

A lényeg,hogy legyen 5mp kamera MIN.,folyamatosan kapja az androidos frissítéseket,legyen elég belső memóriája.

Eddig a Nexus 4 telefon jött be a legjobban,de az 93eFT.

Nem tudom megéri -e azt,hogy lehet h van olyan teló ami tudja azt amit a nexus 4 csak 60e-Ft-ért..Várom válaszaitokat.



2013. júl. 18. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

"ami tudja azt amit a nexus 4 csak 60e-Ft-ért"


Esetleg olyat találsz, ami tudja azt, amit a Nexus 4 csak 120 ezerért. Nexus 4 nagyon durván olcsón van adva, annál nem találsz jobbat annyiért, pláne nem 60k-ért.


Egyébként itt van Nexus 4 80k-ért: [link]


Igaz, csak 8 gigás és 6 hónap garancia, de ha kérsz rá 1 év garanciát akkor is csak 82k vagy mennyi. És ingyenes a szállítás.

2013. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen feltételek mellett csak Nexus 4-et tudsz venni, árat leszámítva. Én nem vennék zugGSM-ben, mert az a garancia kb semmit nem ér, inkább néznék használtan egy Telenorosat (ezek függetlenek, nekem is ilyen volt).
2013. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Miért nem vennél zug GSM-ben 93k-ért?

Ill. ha telenornál veszem,akkor már nem független mi?

2013. júl. 19. 09:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Telenornál, sőt, a világom minden szolgáltatónál kártyafüggetlen a Nexus 4.
2013. júl. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!