Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti milyen funkciókat használto...

Ti milyen funkciókat használtok az érintőképernyős telefonokon, illetőleg, mit szoktatok rajta csinálni a telefonáláson kívül?

Figyelt kérdés

Statisztikai szempontból érdekel, hogy az emberek vajon mennyire használják ki az okostelefonjaikat.


Ilyenekre gondolok, hogy (telefon, sms, esetleg emailen túl):

- térkép/navi

- skype

- facebook

- játékok

- hírolvasás

- chat (viber, whatsapp)

- letöltés

- egyéb internetes tevékenységek

- munkához dokumentumkezelés

- távirányítású cuccok, mittudomén ha valakinek van ilyen programozható otthoni valamije telefonon keresztül

- hasonlók


Érdekelne hogy ki mit, és hogy mennyi időt szánnak egyes tevékenységekre naponta.


Köszönöm előre is a válaszokat.


2014. jún. 22. 04:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Net, fotózás, logikai játékok, zene és navi. Ez a sorrend. Net egy kicsit jobban bontva: (40% face, 30 gyakori, 30% minden egyéb) am igen telefon sms email is van rajta. :) Letölteni nem szoktam csak appokat.
2014. jún. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én rengeteget olvasok rajta, naponta akár órákat. Ha az is fontos, hogy konkrétan melyik applikáció, akkor UB Reader. Aztán 9gag-ezni szoktam, alkalmanként 5-10 perceket. Ide, gyakorira is feljárok, monjuk reggel felkelés után 10-15 percre. A Tumblr appját is használom, szintén csak gyorsan átnnézem az új postokat. Játszani is szoktam, változó, hogy mit. Vannak "debilebb" játékok, pl. Sky Burger, de egész jó kis logikaiak is, mint a Chuck's Challenge. Wordfeude-özni is szoktam (szókirakó), vagy a lakótársammal, vagy random ellenféllel. Aztán használom még a Babble nevű appot is, ami nyelvtanuláshoz jön jól.


Facbookozni és chatelni nem szoktam.

2014. jún. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pont a zenét és a fotózást felejtettem ki :) értem, tökjó hogy máris írtatok, köszi, és remélem még sokan fognak írni!
2014. jún. 22. 05:48
 4/6 bp1985 ***** válasza:
Munka.
2014. jún. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bővebben kicsit?
2014. jún. 22. 08:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Facebook, semmi más. De az napi 18-20 órán át folyamatosan.
2014. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!