Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha hűségnyilatkozatos készülék...

Ha hűségnyilatkozatos készüléket adok el, arra rájön a szolgáltató? Vagy szabad ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Mert ugye attól én még maradok a Telenornál, bár ez nem mentség rá gondolom !?

2014. jún. 22. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, eladhatod, viszont ha részletre vetted, akkor nehezebb dolgod lesz, ha tájékozott a vevő.
2014. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszi! +


Egyébként ha kaptam most 500 mb netet, akkor az a SIM kártyán van rajta, szal ha átrakom másik telefonba, akkor ugyanúgy megvan az az 500 Mb/hó net nem?

2014. jún. 22. 12:22
 3/7 A kérdező kommentje:
0 ft-ért kaptam, mert már régóta ott vagyok. nem is kell utána fizetni, csak 2 év hűség van rajta vagy mi
2014. jún. 22. 12:23
 4/7 anonim ***** válasza:
~20 éve GSM rendszer egyik nagy vívmánya volt a SIM modul, amelyik az előfizetőt azonosítja, teljesen függetlenül a használt készüléktől. (Ez az összerendelés egyébként megváltoztatható, azaz SIM-csere esetén sem változik az egyenleg/telefonszám.) Azaz igen, átrakhatod bármilyen Telenoros/független telefonba a SIM-ed, ugyanúgy használhatod, mintha az eredeti készülékben lenne.
2014. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kaptál egy másik SIM-et vagy ugyanaz amin az előfizetésed van?
2014. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ugyanaz van! ugyanazzal a kártyával, csak csomagot váltottam!
2014. jún. 22. 12:43
 7/7 anonim ***** válasza:
A telót eladhatod. Neked csak becsülettel fizetni kell az előfizetésedet két évig.
2014. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!