Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s2 vagy xperia L?

Galaxy s2 vagy xperia L?

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Alap, hogy L!
2014. jún. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


S2 tulajdonosa vagyok, tapasztaltaim:

Bár már viszonylag "régebbi" készüléknek számít..2010es azt hiszem..megállja a helyét, külsőre fogott meg engem igazán (meg persze a belső sem elhanyagolható, de arra később)

Külsőre szerintem tökéletes, elegáns telefon, kézreálló, kijelző mérete megfelelő..számomra legalábbis..tudok rajta filmet nézni, olvasni, zenét hallgatni, netezni-skype-viber.

A kijelző szép, super amoled+, kiváló képeket, videókat csinál, bár ezek eléggé nagy méretűek..tekintve, hogy full hd felvétel..de ezeket tudod szabályozni.

Mem.kártyát nem használok hozzá, hiszen 16gb beépített memóriája van..bár ebből az android lefed 5gb-t..szóval marad 10gb..de ha ez nem elég, akkor tudsz bele venni sd kártyát..

Remekül személyre szabható, főleg a mostani androidoknak köszönhetően.. 4.1.2-es van az enyémen.


Ajánlom a telefont..mert én megvagyok vele elégedve..viszont..merül, gyorsan merül, de tekintve, hogy mennyi mindent használok rajta, ez nem meglepő, 1 napot viszont nem mindig bír ki, ha aktívan használom..de ez attól is függ, hogy miket használok rajta.


Strapabíró kis dög..megúsztattam nemrégiben, azt hittem ott be is fellegzett neki, 1 hétig szívózott is, nem reagált azonnal, 2-3 óra alatt lemerült..aztán varázsütésre megjavult, azóta olyan, mint régen.


Sonyval kapcsolatban pedig nem tudok véleményt mondani, még nem volt xperia termékcsaládból telefonom..és azt hiszem, nem is lesz soha.


Ha van konkrét kérdésed s2-vel kapcsolatban, kérdezz, és válaszolok rá.

2014. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló tapasztalataim voltak, de nem úsztattam meg. Viszont egyszer leesett a zongoráról és nem lett semmi baja. Napi 4-5 óra Skype mellett is kihúzta 2 napig. Amúgy 2011-es.
2014. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Alkalmazások felől valami tapasztalat ? Es milyen az első cam ja ? Es meg erne lecserélni a lumianat ? Mennyit erne meg rafizetni ?
2014. jún. 22. 17:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Az appokat kicsit részletezhetnéd, mikre/milyenekre vagy kíváncsi, az első kamerája megfelelő, természetes fényviszonyok mellett, szép képeket készít.


Ráfizetés pedig..nem tudom, attól függ, hogy milyen állapotban van az s2, amire lecserélnéd..illetve, hogy milyen állapotban van a lumiád.

2014. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A lumiamon egy karc sincs...
2014. jún. 22. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!