Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen nem okos telefonokat...

Milyen nem okos telefonokat tudtok amik érintő képernyősek és kifejezetten jó fényképezőgép/kamara van benne?

Figyelt kérdés

Nem akarok a neten barangolni vele.(mondjuk egy GPS jól jönne)

A lényeg hogy 5Mp köröli kamera legyen benne,lehetőleg 520 hd vagy max 720p hd videót tudjon rögzíteni.



2014. jún. 22. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy okostelefonnal is megteheted, hogy nem "barangolsz" a neten, ha nem akarsz. Kikapcsolhatod rajta a mobilnet-kapcsolatot is, és akkor tovább tart az akksi is.


Ha így nézed a dolgot, akkor könnyebben találsz az ízlésednek megfelelő telefont.

Például l a Samsung S2 is ilyen (volt), ha találsz belőle még jó példányt használtan, vedd meg.

2014. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szoktam használtan vásárolni a neten és bizony bele szoktam futni hibás termékekbe.

Okos telefont pont azét nem akarok használtat venni mert,ha annak valami baja van nem tudom megcsinálni.

Nem feltétlen az net miatt nem akarok okos telefont.

Az egyik az üzemidő ami kikapcsolt nettel is kevesebb,valamint amire én akarom használni nem kell proci,felesleges.Meg azért strapabíróbbak is.

Telefonálni és fényképezni/videótrögzíteni

Nem olyan rég találtam a Nokiának egy jó telefonját

tudott 720p HD-ban rögzíteni,de sehol az ég egy adta világon nem találok rá ismét!

Kinézetre annyit tudok róla hogy a hátulján a kamerája így nézett ki [link]

nem ez hanem ilyesmi

2014. jún. 23. 06:00
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

"Okos telefont pont azét nem akarok használtat venni mert,ha annak valami baja van nem tudom megcsinálni."


Miért, egy butatelefont jobban meg tudsz csinálni, ha baja van?


"amire én akarom használni nem kell proci,felesleges."


A butatelefonban is van proci...


"Meg azért strapabíróbbak is."


Ez nem törvényszerű.

Szóval szerintem ne félj az okostelefontól. Azt is írtad, hogy egy GPS jól jönne - ez például alaptartozék az okostelefonokban, a Google Mapsszel együtt, de tehetsz rá offline térképet tartalmazó iGo navigációs szoftvert is.

2014. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Érintős-gombos: Nokia Asha 300. Van egy ismerősöm akinek szervizbe kellett vinni mert mindig kattintott vhova és nem azt nyitotta meg. Elvitte szervizbe és 1 éve semmi baja, még újra sem kellett indítani.
2014. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!