Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont vagy Fényképezőt vegyek?

Telefont vagy Fényképezőt vegyek?

Figyelt kérdés

Van 100.000ft-m és nem tudom hogy fényképezőt vagy telefont vegyek belőle.Van egy telefonom de azt egy 100.000-ft 10-szer felülmúlja.

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2014. jún. 8. 00:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ezt csak te tudod eldönteni. Akármilyen jó a telefon amit kinéztél, a kamerája akkor sem lesz olyan jó mint egy rendes fényképezőjé. Ha hobbi/profi fotós szeretnél lenni akkor illik egy normális fényképezőgépet venni (persze nem kell rögtön a 6 milliósat).

Ha pedig nem szeretnél az lenni, csak nem tudod mire költeni a pénzt, akkor én okostelefont vennék a helyedben. Én két éve vagyok smartphone használó (markát ès típust direkt nem írok, mert abból csak bitch fight lesz) és azóta rájöttem, hogy nem is tudom mit kezdenék nélküle. Netezés, játékok, hasznosabbnál hasznosabb appek, folyamatos kapcsolattartás közösségi site-okon... De persze ne szívjon be annyira, hogy nem is tudsz bár élőben beszélni :D

2014. jún. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :D
2014. jún. 8. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!