Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincsen teljesen lemerülve...

Nincsen teljesen lemerülve belehet tenni tölteni?

Figyelt kérdés
Egy Nokia Lumia 625 gazdája vagyok és úgy ha sokat használom estére 30-40%ra lemerítem.Holnap is szeretném használni viszont 100%osan.Be lehet tenni tölteni amiért nem merül?Rontja az akkumlátor élettartamát?Nemrég vettem lazán birja a 2 napot,csak mindig a 2. nap este felé lemegy 30-40%ra.

2014. jún. 22. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
nem igazán jo az aksinak hogy 30% al felteszed tölteni.A legjobb ha kb 5% nál rakod fel.Csináld azt, hogy éjszakára offline-ra rakod,mert akkor max 2%meg yle egy este alatt :)
2014. jún. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bp1985 ***** válasza:
Akármikor töltheted. Pont azt nem szabad megvárni, hogy lemerüljön...
2014. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most akkor melyik? :P
2014. jún. 23. 12:01
 4/9 meszike91 ***** válasza:
Akármikor töltheted, de az se árt ha lemerül.
2014. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8% kb ami a vége neki,mert ha mindig 30-40%nál rakod fel, idővel azt a százalékot el fogod vesziteni.Néha jol le kell meriteni ami ugye a 8%, és néha meg éjszakára fel kell tenni tölteni, majd csepptöltés történik...De a leg egyszerübb dolog ha utána olvasol normális szaki oldalakon.Én is onnan tudom.
2014. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

illetve ha 0%on van az aksid az nem is 0-a hanem még vagy 3%

gondolj csak bele, mikor le van merülve a telo, az az 0% akkor még 1x be tudod kapcsolni a telefont, és egyet teledonálni vele.

2014. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. jún. 23. 13:33
 8/9 anonim ***** válasza:

jaj neee..


ma már mindegy mikor töltöd..ha féligvan és töltöd, ha majdnem tele és töltöd, akkor sem lesz baj..

ezek tök automaták, saját maguk kapcsolgatják töltöttség szerint..


akár napokig töltőn hagyhatod, akkor sem lesz semmi..


ma már más a műszaki tartalom, mint tíz éve volt...

2014. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem,közbe utánna olvastam,hogy ilyen cellákat kell tölteni és azok mi szerint működnek és bármikor rá lehet tenni.Bár nem árt úgy néha (nem mindig) időközönként lemeríteni 3% alá és majd feltöltetni,de ez is csak ilyen melléklet.
2014. jún. 23. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!