Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S.! Iphone5 vagy samsung...

S. O. S.! Iphone5 vagy samsung galaxi s5?!?

Figyelt kérdés
Légyszi irjatok le hogy szerintetek melyik a jobb választás és légyszi indokoljátok meg! :-) ekozott a két telefon között vacilalok :-) előre is köszi a válaszokat!

#iPhone 5 #samsunggalaxis5
2014. jún. 23. 11:03
 1/5 ghajhigopsdfjhs válasza:
0%
S5... Az újabb, jobb, fejlettebb, nagyobb...
2014. jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
6%
Szerintem messze jobb az S5 mint az iphone. Mondom ezt hogy iphone-om van.........
2014. jún. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyik sem rossz választás, mind2 ugyanazt tudja...most azért, mert az egyik papíron erősebb, még semmivel se tud többet, vagy ha tud, akkor nem jobban...például ugye elegen panaszkodtak az s5 ujjlenyomatolvasójára, hogy azért nem olyan jó az...ami nem működik tökéletesen, azt kár a javára írni. a nagyság meg szubjektív, nekem 4,5"-es van, és néha tud irritálni, amikor egy általános fogásból nem tudom elérni az ellentétes sarkát a kijelzőnek hüvelykujjammal...
2014. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval iphone?
2014. jún. 23. 23:23
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem méretre az lenne a megfelelő, de nyilván ha nagyobb kezem lenne, akkor egy s5-től se zárkóznék el.
2014. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!