Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Nokia Lumia éri meg a...

Melyik Nokia Lumia éri meg a legjobban? Melyik a legjobb ár-érték arányú?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék rá sokat költeni, olyan 55-60 maximum, de nem szeretném megbánni, hogy Nokiát veszek. Még nem volt okostelefonom és úgy tudom, hogy az androidnál megbízhatóbbak a WP-ok.

2014. jún. 23. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
valójában nehéz megmondani. szerintem a lumiák összessége úgy van beárazva, hogy aránylag tök logikus. mindenképp megbízhatóbb a wp, mint az androidos telók többsége, de egy nexus 5-nél nem jobb. ebben az árkategóriában újonnan kb a Lumia 625 van, ami igazából egy nagyon jó telefon, de ha mondjuk játszanak a használtak is, akkor ennyiért lehet fogni 925-öt vagy 920-at(ami ugyan régebbi, de legalább 32 gigás, ami 925-ben itthon csak vodafone-nál van). mondjuk én péltául a kamerát helyzetem előtérbe, emiatt ezek mindenképp jó választások. nekem 1020 van :D
2014. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) használtat nem szeretnék, de a 625-tel már jó ideje szemezgetek... csak nem tudom, hogy tud e annyival többet az 520-nál, mint amennyivel többe kerül :)
2014. jún. 23. 11:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 520 van, androidról váltottam. Teljesen elégedett vagyok vele. Sokan a vakut hozzák fel hiányosságnak, de tudni kell kezelni a Nokia Camera programot ;)

Szerintem vegyél egy Lumia 525-öt, és a maradékból meg tokot, és egy jó fülest.

2014. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és a fóliát kifelejtettem. Azt is vegyél.
2014. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, még az 525-tel is úgy voltam, hogy jó lenne, csak azzal meg az a bajom, hogy nem találtam sehol.. Neten igen, de jobban szeretném mediamarktból vagy hasonló helyen személyesen beszerezni, mert ha - ne adj isten- valami baja lesz, szeretném, ha lenne egy biztos hely, ahová vihetem. Fóliát, meg hasonló szükséges dolgokat természetesen bármilyen telefont veszek, veszek hozzá. :)
2014. jún. 23. 12:59
 6/7 anonim ***** válasza:

jah, igaz az 525 az valamivel kedvezőbb a 625-nél, mert ugye az 1 giga ram az csak jobb, csak tényleg ritka.

625-ben esetleg előny a fullHD videófelvétel, ami 520-525-ben csak 720p, ha valakinek ez fontos lenne.

2014. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
elég ritkán szoktam videózni, inkább azt szeretném, hogy megbízható legyen, ezért örülnék, ha találnék olyan készüléket, aminek 1 GB RAM-ja van. :)
2014. jún. 23. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!