Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan lenne érdemes megvenni...

Honnan lenne érdemes megvenni a készüléket? Több infó lent

Figyelt kérdés
Nos. Venni akarok egy xperia telefont. Mivel a családban mindneki T-mobilos így onnan szeretném hogy ne legyen túl nagy a számla, és ott 60 ezer forint a készülék, viszont a kártyafüggetlen telefon átlagos oldalakról 38-40. Garancia is jár a kártyafüggetlen készülékekhez. Mit ajánlanátok?

2014. jún. 23. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Valami nem stimmel ha a kártyafüggetlen maszek boltban olcsóbb. Valszeg használtat néztél.


Amúgy mi a pontos típus?

2014. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy mondjuk olcsóbb, bár telekomnál nem tapasztaltam...vodafone-nál láttam, hogy a lumia 625-öt 75ért árulták, amikor már a nokia oldalán is jelezve volt, hogy edigitalban a független akcióban 50ezer, és 60ról leárazva...:D
2014. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vedd meg nyugodtan a neked tetsző helyen a megfelelő árú független mobilt, aztán a szolgáltatónál teszel bele egy akármilyen kedvezményes sim-et..


legalább a telefon miatt nem kell izgulnod, csak a sim hűség miatt.


szerintem


egyébként az nem véletlen, hogy hol - mi drágább...

2014. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahol olcsóbb, ott esetleg nem adják meg a teljes gyári garanciát, csak a bolt vállal rá egy évet. Megbízható webshopból, ne egy sarki gsm weboldaláról vedd és független legyen. Most még lehet, hogy nem izgat, de később a szolgáltatós telefon miatt nagyon meg lehet kötve a kezed. Az én Xperia-m is független, sosem vennék már függőt. Ez előtt csak függő telefonjaim voltak, ez az első független.
2014. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!