Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes...

Milyen telefont érdemes venni? (Nokia Lumia 625? )

Figyelt kérdés

Nokia Lumia 625-re gondoltam, de most olvastam egy halom negatív kritikát róla, kicsit megijedtem.

Mi a véleményetek, ha jó akkor miért? ha nem, akkor miért?

És ha nem jó, akkor melyik jó/jobb körülbelül ilyen árkategóriában? Gondolkodtam még Iphone-ban is, azért, mert úgy halottam, hogy elég nehezen megy tönkre, de nem túlzottan akarok "divattelefont".


2014. jún. 23. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol és mit olvastál halom negatív kritíkát? Mobilaréna Lumia 625-ös fórumszobájában mindenki maximálisan meg van vele elégedve.
2014. jún. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Különösebb gond nincs a Nokiákkal, csak a WP operációs rendszer (ami a Nokiák többségén van) nem épp a legjobb.Ha Nokiát szeretnél venni az Lumia 520-at ajánlanám a figyelmedbe, ár/érték arányban az egyik legjobb vétel, és a WP meghajtásához bőven elég. Iphonokat szintén nem igazán tudnám ajánlani, ennyi pénzért I4-et tudnál venni, ami az új rendszerfrissítés óta elég lassú, és ár/érték arányban sem a legjobbak.Ennyi pénzért talán az LG Optimus F6-al járnál a legjobban.Itt egy teszt róla: [link]

Illetve ami még jó vétel lehet, az egy használt SWony Xperia SP, viszont abból szigorúan csak kártyafüggetlent szabad venni, ugyanis a gyári romokat eléggé elcseszték. Itt egy teszt róla: [link]

Illetve az alábbi blogon ha felteszed a kérdést telefontémában jártasabbaktól tudnál segítséget kérni:

[link]


Remélem tudtam segíteni, és a választ értékelni ér! :)

2014. jún. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs a WP rendszerrel (főleg a 8.1-es frissítés óta), csak az emberek nem nyitottak az újra...
2014. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Többek között erre a bejegyzésre gondoltam, mint kritika: [link]

Plusz gyakorikérdésezők is eléggé szidták és volt még pár ilyen oldal, de talán ez fogott meg legjobban.

Lumia 520-as van az öcsémnek. nagyon jó kis telefon, viszont ha már rááldozok, akkor mindenképp olyat szeretnék, amin van előlapi kamera is.

Ja és az operációs rendszerrel nem lenne gond, mert gépen is win8-at használok.

2014. jún. 23. 16:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Valahogy éreztem, hogy ezt fogod belinkelni :D Nézd, abból az írásból lerí, hogy elvből elutasítja a Windows Phone-t, mindenáron azt szeretné, ha úgy működne (logikában) mint egy Android, és nem igazán vette azt sem figyelembe, hogy ez nem egy csúcskategóriás telefon. Én inkább annak a több száz felhasználónak hiszek, mint egy negatív írásnak a sok pozitív mellett. Teljesen jó ár-érték arányú telefon, és ha tesód 520-asa tetszik, akkor 625-tel nem érhet csalódás... vagyis de, pozitív csalódás ;)
2014. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor azt hiszem marad a 625-ös.

Köszönöm a válaszodat, remélem végre egyszer tényleg sikerül egy normális telefont kifognom.:)

2014. jún. 23. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!