Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik tetszik nektek jobban...

Melyik tetszik nektek jobban és miért?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy rossz kategóriába írtam, de mind1. :)

2014. jún. 23. 14:57
 1/6 A kérdező kommentje:

itt vannak a linkek bocsi :D

[link] -USA


[link] -BRIT

2014. jún. 23. 15:00
 2/6 Deliverance válasza:
A brit! :) de mind a kettő jól néz ki.
2014. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem az USA jobban tetszik , mivel én USA párti vagyok :) meg valamiért az jobban néz ki mint az 1.
2014. jún. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez de kemény! Miért nem csináltam még egy ilyen webshopot, ahol ebay-ről beszerzett termékeket 4-szeres áron kínálok? Már rég gazdag lennék, az alapján amennyi bepalizható alak van.
2014. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mivel az USA-ban soha életemben nem jártam, nem vonz, és az irodalmán kívül mást nem is nagyon tudok értékelni benne, ezért inkább választanám a Nagy-Britanniásat. Bár azért azt hozzáteszem, hogy alapvetően a zászlóknak nem az a célja, hogy divatosak legyenek. Mellesleg ha így választasz, akkor készülj fel, hogy kérdéseket fogsz kapni esetleg, amikre nem fogod tudni a választ, maximum annyit tudsz odanyögni, hogy "nemt'om, csak divatos".
2014. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagy "max annyit", hogy 2x jártam Nagy-Britanniában és tetszik az ország rendezettsége, London tisztasága, az angolok kedvessége és illemtudó viselkedése. Valamint szép a tok mintája és a világon nekik van a legszebb zászlajuk, mert érdekes és különleges.
2014. jún. 23. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!