Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Menthető még a telefonom?

Menthető még a telefonom?

Figyelt kérdés

Ma beleejtettem a telefonomba wc-be,de már egyből ki is kaptam, kitettük száradni, utána olvastuk egy oldalon hogy meg kell törölni, ki kell venni a SIM kártyát, és az akkumlátort, de nekem nem lehet levenni a hátulját, tehát csak a SIM kártyát tudtuk kivenni és betettük egy tál rizsbe ahogy írták, ja és kikapcsoltuk.

Menthető még a telefon?

Először hajszárítóval szárítottuk de nem sokáig, mert olvastuk hogy azt nem szabad.

Kérlek segítsetek!!



2014. jún. 23. 17:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Telefonomat a wc-be*
2014. jún. 23. 17:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Amiket lehet es ajanlott megcsinaltad. Mostmar csak az imadsag jon es a varakozas. 2-3 nap mulva probald majd ki. Sok szerencset.
2014. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bp1985 ***** válasza:
Az a nem sokáig mit jelent?
2014. jún. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát olyan pár percig hajszárítóztunk.

Most bekapcsoltam és picit villogott, nem érzékelte az érintésem, es lehet látni hogy kezd száradni, tehát az első állapota óta javult.

Mi is Istenhez imádkozunk..

2014. jún. 23. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Miert kellett bekapcsolni? A lenyeg nem az volt hogy par napig nem piszkalunk hozza?
2014. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De nem bírtam ki.

Amúgy azt nem értem, hogy most nézegettem pár videót, és más a víz alatt játszik az iPhone-val semmi védő cucc, én meg pár mp-re beleejtem a wc-be és tönkre megy az egész

2014. jún. 23. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!