Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire szerettek okostelefon...

Mennyire szerettek okostelefonon netezni? Nem zavaró neked a kis kijelző miatt?

Figyelt kérdés

2014. jún. 23. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En nem kimondottan szeretek. Zavaro a kis kijelzo.
2014. jún. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 EpicnessOnSquare ***** válasza:
Engem annyira nem zavar, rengeteg mobil verziójú weboldal van már, azok kényelmesek:) Jelenleg két telefonról netezgetek, az egyik egy Moto G (4.5 inch) és egy Z Ultra ami 6 inch, mindekettőn kényelmes, de otthonra mindeképp laptopon:)
2014. jún. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak telóról netezek,laptopról,pc-ről már szinte soha.5"-es telóm van és nem zavaró szerintem.
2014. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Saavedro ***** válasza:
A 4' feletti kijelzők jóindulattal sem mondhatóak kicsinek szerintem, én 4.7' telefont használok.
2014. jún. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 6,4"-os Z Ultrám van, ezen lehet csak igazán...első ránézésre kicsit nagy, de baromi jó, kényelmes...és szép!


sony.

2014. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!