Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem rég vettem SAMSUNG GALAXY...

Nem rég vettem SAMSUNG GALAXY S4 mobiltelefont. Ha a "Rámutatás" érzékelő funkció aktív, akkor a kijelzőn észrevehető egy folyamatos halvány vibrálás, ami elég zavaró a számomra. Ez alapból ilyen, vagy hibás a készülék? (F/22)

Figyelt kérdés

A vibrálás fentről lefelé halad és főleg főleg halvány sárgás ás világos szürkés árnyalatú képeknél vehető észre.

Valamint egy-két napja arra lettem figyelmes hogy hiába nincsenek háttérben futó programok, a telefon memória kihasználtsága 1,78 GB memóriából folyamatosan 1,5 felett használ, a memória ürítés után is ugyan ennyi( ilyenkor a telefon észrevehetően lassabb)... eddig olyan 900-1100 között volt az alap memória kihasználtsága... Ha újra indítom a telefont, akkor optimális megint, viszont amint használom egy kis ideig újra beáll 1,52 körülire és úgy is marad végig... Aki tud valamelyik problémámra használható információkkal szolgálni az kérem tegye meg :)))



#Android #Mobil kijelző vibrálás #Android memória
2014. máj. 13. 23:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!