Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudnék szerezni program...

Honnan tudnék szerezni programokat a telefonomra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Honnan tudnék szerezni programokat az iPhone 3G-m ra

3.1.3 IOS rendszer van rajta. iTunes megse emlitséttek mert csak uj verziok vannak rajta, és nekem ez tökéletesen meg felelne ha tudnék rá pakolni programokat amik hasznosak. PL facebook, gmail, időjárás jelentés (részletesen), stb...

És még azt szeretném meg kérdezni, hogy lehet rá tenni filmet?

Mert nekem sehogy se megy..


Tudom fogjátok mondani a nyelvtani és helyesírásomat kérek mindenkit nézze el. Nem lehet mindenki tökéletes!

És tudom az elvárásom meg lehet tenni google-val de nekem nincs sajnos rá időm. Ezér kérlek titeket, hogy segítsettek!



2014. jún. 23. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak az itunes vagy jailbreakelned le.
2014. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
...kell.
2014. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
3.1.3 IOS van rajta és jailbreakelt és nem tudom használni egyáltalán.
2014. jún. 23. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:
csomó dolog akkor sem fog működni. például a facebook, ami alapjaiban lett már többször újraírva, ha meg is találnád a régi verziót, nem működne, például nem tudnád az üzenetkezelést használni, mivel ugye azt egy-egyben különszedték a messengerrel, aminek meg ugye olyan régi verziója nincs. megnyitnád a chat-et vagy nem mutatna semmit, vagy ki is lépne az app.
2014. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Frissítsd az iOS-t. (Ennél a verziónál még csak gépről lehet)
2014. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom frissiteni. Jailbreakelve van és azt se tudom hasznalni.
2014. jún. 25. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!