Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tartsam meg ezt az okostelefon...

Tartsam meg ezt az okostelefont? Megéri a pénzét egyáltalán?

Figyelt kérdés

A nővérem megajándékozott egy androidos telefonnal és nem tudom, érdemes-e ilyet magamnál hordjak, ha szinte csak beszélek és smst írok rajta? Ahogy utánanéztem a mobilnak, elég alsó kategóriának tűnik (az okostelefonok között), viszont itt a nevét (telefonnak) nem szeretném kiírni, mert ő is fórumozik. Egymagos 1GHz-es processzora van, 768 MB RAMja van(ha jól tudom). 320*480- as TFT kijelzője van. Egyebet most nem tudok mondani róla.

A játékokat is megnéztem, hogy milyen van androidra, hát szinte dedósoknak valók. Az én PC játékos múltammal nem tud szembeszállni. Nem is élvezem a telefonon a játékokat.

Szóval játszani se fogok rajta.

Kamerázni nem szoktam, mert nemigen van mit, ha megyek kirándulásra vagy nyaralni, a fényképezőgépet használom.


Igen, tudom, hogy ajándék és nem kéne visszautasítani, de itt is szinte ugyanaz a helyzet, mint ha vennék egy 200000 Forintos PC-t ultramodern felső kategóriás videokártyával, de csak írni használom...tehát nem használnám ki.

Szerintetek ha él még a visszavásárlási garancia, ne beszéljem meg a nővéremmel, hogy vigye vissza és helyette vegyen egy nem érintőképernyős, tehát billentyűs mobilt, ami nem egészen tégla, hanem ami pont az okostelefonok előtt jelent meg és elég alap szintű? Hogyan kéne megértessem vele, hogy nekem nincs igényem erre, hogy lehetőleg ne sértődjön meg (annyira)?


Nem jobban járnánk mindketten?


2014. jún. 23. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:

" viszont itt a nevét (telefonnak) nem szeretném kiírni, mert ő is fórumozik" Fórumozik a telefon is?

A telefon nevének kiírása nélkül hogy válaszoljunk?

2014. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű Samsung Galaxy Young lesz.
2014. jún. 24. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Egymagos 1GHz-es processzora van, 768 MB RAMja van(ha jól tudom). 320*480- as TFT kijelzője van. Egyebet most nem tudok mondani róla." Kedves olvasóink!Egy Samsung Galaxy Young sejtelmes körülírását olvashatták.

Egyébként nyugodtan fogadd el.Telefonáláson és SMS-ezésen kívül másra nem is igazán használható.Hardvere ultragyenge,kijelzője kicsi(netezni meglehetősen kényelmetlen lenne) és sz.r a felbontása=szabad szemmel láthatók a pixelek.De legalább Anroid 4.1 van rajta.Ez is valami.

2014. jún. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!