Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek?

Milyen okostelefont vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy telefont, de mivel már 4 éve a mostani van meg, ezért nem nagyon tudom hogy mostanság melyek a jó márkájú telefonok. Sony vagy Concorde-ban gondolkodom, de nem tudom hogy ezek mennyire jók meg ugye ezeknek is vannak különféle típusai. Az árakkal se mondanám hogy teljesen tisztába vagyok,mi számít drágának és mi elfogadhatónak. Segítenétek ezekben? :) előre is köszönöm

2014. jún. 22. 18:41
 1/5 anonim válasza:
Huawei, Samsung
2014. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Drága az, amit nem engedhetsz meg magadnak.

Persze vannak túlárazott készülékek, amiket akkor se éri meg megvenni, ha te vagy Krőzus.


Írd le, hogy maximum mennyit szánnál a telefonra.

2014. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SeinHime ***** válasza:
Ha tetszenek a Sony telefonok, akkor tudom őket ajánlani. Ha androidos telót veszel, akkor azt vedd figyelembe, hogy minimum kétmagos legyen, és 1 GB RAM legyen benne. A nagyon olcsó, ennél gyengébb telókat hamar megutálhatod, amint belakod őket, képesek igencsak belassulni.
2014. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szüleimtől függ,de véleményem szerint olyan max.60ezret
2014. jún. 22. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Vegyél egy Samsung Galaxy S3-at, 60-ért már talán kapsz újat is belőle.

Nekem volt S2-m és van S4-em, és elégedett vagyok mindkettővel.

Mindkettőnek (és az S3-nak is) OLED képernyője van, amely egyedülállóan nagy kontrasztátfogást biztosít, ezt más gyártó nem igazán alkalmazza.


A fenti kollégának, aki a legalább 1GB RAM fontosságát említette, nagyon igaza van.

2014. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!