Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Zmnek kezd levalni az...

Xperia Zmnek kezd levalni az USB fedelenek a szigetelese ami vizmentesen zar. Garanciaba kezdenek vele valamit?

Figyelt kérdés
Eleg nehezkesen lehet igy visszazarni

2014. jún. 24. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy az akku kezd el puffadni. Ettől működni működik még sokáig,csak nem lesz vízálló, valamint a nyomkodástól betörhet az érintőüveg, szóval óvatosan!

Vidd vissza oda ahol vásároltad és mutasd meg nekik.

2014. jún. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amúgyis van olyan problémája a telefonnak, hogy ha oldalról megnyomom akkor elkezd feketedni a kijelző széle.
2014. jún. 25. 10:04
 3/3 Orfeus ***** válasza:

Első hosszászóló nemtom honnan veszed. Nekem azt mondták amikor bevittem a szigeteléssel hogy erre nem jár a gari, másnap bevittem 1 hétig elvitték, kicserélték simán. Az hogy ha megnyomod feketedik az szériahiba, nemkell nyomkodni. Bár az enyém nem feketedik.


Azóta megvan mióta piacra dobták.

2014. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!