Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Utólagos vízszigetelés előtt...

Utólagos vízszigetelés előtt állok, vizesek a lakásom falai. Nem szeretném szétverni a lakást. Találtam egy céget amelyik ezt krém injektálással megoldja. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link] itt tudjátok megnézni az injektálás menüpont alatt. Köszi előre is a választ, Sűrgős lenne.

#vízszigetelés #vizes fal szigetelése
2014. máj. 2. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, kérdés mit értesz az alatt, hogy nem akarod szétverni a lakást.


Ha vizesek a falak, akkot alapból le szokták verni a vakolatot, és meg kell várni míg kiszárad, utána is speciális vakolatot szokás feltenni a területre, hogy "lélegezzen" a fal.


Meg kérdés hogy ha a fal nem szigetelt, akkor a padló vajon az e, meg kell csinálni a csatlakozásokat a szigetelések között. Meg persze kérdés maga a falazat anyaga is.

2014. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
37%
Őszintén megmondva én nem bíznék benne csak többet érne egy olyan megoldás hogy fizikailag is látszódna a dolog mint a lemezes megoldásnál. És tényleg nem mindegy a fal anyaga se. Mert szerintem egy omladozó vájogfalba annyit érhet mint halottnak a csók. Egyébként a lemezes megoldásról ha nézel videókat álltalában magas épületek szigetelését mutatják ahol az utcáról fűrészelnek. Egy hagyományos házat eleve nem tudnak padló szintbe fűrészelni csak két sorral feljebb így meg az a két sor körbe a házon vizes marad. Leg jobb ha magad kitalálsz egy módszert és meg is csinálod mint sokan mások.
2014. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!