Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z2-n van gyári...

Sony Xperia Z2-n van gyári képernyővédő fólia?

Figyelt kérdés
Azt mondták nekem, hogy nincs rajta, de nekem ez olyan furcsa. Általába az új dolgokon mindig van.

2014. jún. 25. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Heló, én tmobilnál vettem, van rajta előlapi és hátlap is!
2014. jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden Sony-n van.
2014. jún. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És milyen a telefon? Meg vagytok vele elégedve?
2014. jún. 28. 09:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Van rajta, csak ne szedd le, mert azon van a Sony logo is.
2014. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én ahonnan rendelni akarom, azt mondták nincs rajta. Direkt felhívtam őket, és megkérdeztem.... De nem értem :S Leszedik róla, vagy miért nem fóliásan árulják? Nem t-mobilnál veszem, de egy Mo-on elég jól működő függetlenestől fogom...
2014. jún. 29. 13:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van rajta Sony logo, van fólia is rajta. Az, hogy ők nem tudják, az ő bajuk. Ettől még van rajta fólia.
2014. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, nem a sony logós fóliára gondoltam, hanem még azon is van plusz egy amit lelehet szedni, az elő és hátlapon is
2014. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. Végül T-Mobilnál rendeltem :) Iszonyat jó telefon :) Köszönöm a válaszokat, járt a zöld kéz.
2014. júl. 9. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!