Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HELP! Samsung Omnia i900 ra...

HELP! Samsung Omnia i900 ra magyarosítás?

Figyelt kérdés
Kerestem neten, de nem találtam olyan romot, amely magyar lenne, vagy amit találtam nem tudtam letölteni. Egyáltalán van hozzá magyarosítás? Másik kérdés, akinek ugyan ilyen telefonja van, hogy tudta beállítani a Bluetooth-t? Mert nekem jelzi és párosítani tudom más telefonnal, de fájlt nem tudok fogadni, és küldeni se. Lehetséges, hogy az SD kártya bezavarja a telefon működését?( mióta beletettem nagyon fagy a telefon, és sokszor újra kell indítani. ) Válaszokat előre is köszönöm :)

2014. jún. 25. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Windows Mobile eszközökre csak a rendszer lassulásával járó magyarítások voltak.

Egy rossz, vagy rosszul érintkező SD kártya bezavarhat a telefon működésébe. De egyszerű kipróbálnod: kiszeded, ha megjavult, akkor nyilván ez a probléma.

2014. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sunnysoft csinált hozzá de nem a rom volt magyar hanem rá kellett külön telepíteni a magyarítást.
2014. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és azt hol tudnám megtalálni? :o am köszönöm a válaszokat ^^
2014. jún. 26. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!