Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlatok?

Milyen okostelefont ajánlatok?

Figyelt kérdés
És körülbelül mennyibe kerül?

2014. jún. 26. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha leírod, hogy mire használnád főképp, és mi a maximum kereted rá, akkor könnyebb lesz ajánlani.
2014. jún. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez olyan dolog, hogy nekem Samsung Galaxy Ace3-am van, ez az első okostelefonom, és nekem tökéletesen megfelel azt leszámítva, hogy ha wifizek, akkos sitty-sutty lemerül az akkumulátora.

Neked lehet, hogy full-extrás igényeid vannak, és ahhoz akkor a Nokia Lumia is kevés lehet akár.

2014. jún. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem az volt a szempont hogy 2 simes legyen, 2 kamerás (a skype miatt) és a net is menjen rajta, valamint ne legyen túl drága. A Samsung S Duos-t vettem meg , és meg vagyok vele elégedve. Boltban kártyásan 40-ért adják.
2014. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ahogy z első is írta, énis nagyon szívesen segítek, de írd le a következőket:

-mire szeretnéd főként használni? (fotózás,netezés)

-kell-e a hosszú üzemidő?

-mennyi rá a kereted (Ft)

2014. jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

jobban netezérse, meg zenehallgatásra fog kelleni. müködjön rajta a skype, viber, meg az ilyenek. jo ha van elől kamera, meg vaku. És ne merüljön le gyorsan. Körülbelűl ennyi.

250 euró felé nem nagyon mennék.

2014. jún. 26. 16:02
 6/8 anonim válasza:

Ha,ha tudom, hogy direkt írtál eurót. :D

[link]

Egy év garanciával 66.510 Ft. Egyáltalán nem vagyok a Samsung híve, de nem mondom, hogy rossz, neked ez való. :)

Az arukereso.hu-n találhatsz magadnak megfelelő telefont és oldalt be tudod írni a paramétereket.

2014. jún. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 floracica89 válasza:

HTC One Max.Van előlapja,vaku,2 előlapi hangszóró nagyon jó,nagy 15 cm(kb.),jól fut a net,16 GB belső memória,de bővíthető 62 GB-ra.

HTC One.Van előlapja,vaku,2 előlapi hangszóró ami nagyon jó,ez is nagy,(kb.),jól fut a net,32 GB belső memória,de bővíthető 62 GB-ra.

2014. jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sony Z Ultra..

ez már majdnem prémium kategória elérhető áron,nagyon jó, nagyon szép,ráadásul 4G.


bontott dobozban 100e, bontatlan 114e Ft. kint ócóbb..

2014. jún. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!