Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont lenne érdemes...

Melyik telefont lenne érdemes megvennem?

Figyelt kérdés

-ConCorde SmartPhone 500

-HTC Desire 816

-Samsung i9300 Galaxy S III (S3)

-Huawei Ascend P6



Ezek közül melyik érné meg a legjobban (árban kb. egy kategória jelenleg)? Főleg fényképezésre, netezésre használom a telefont. Ha valakinek van bármelyikről tapasztalata, azt szívesen meghallgatom illetve hasonló árban (kb 70e) ajánlhattok mást is.


17/L



2014. jún. 26. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek közül a HTC.


Bár, én még ezeket is javasolnám (láttam élőben is ezeket és nagyon jó készülékek).


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Inkább maradok a számomra 'ismert' márkáknál. Én is a htc-t találtam a legjobbnak, csak sajnos angol nyelvű menüvel lehet csak hozzájutni (lehet egyáltalán nem is készül rá magyar), tartozákok nélkül. Nem tudom, hogy mégis ez legyen-e (van angol középfokúm, de mégis félek tőle). Ugyanennyiért lehet kapni Huawei Ascend P6-t magyar nyelvvel. Valakinek az angol ny. menükkel van tapasztalata?
2014. jún. 26. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
A Huawei nagyon jó készülék. Az is megéri
2014. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a a Huawei Ascend P7-et is megnézném ennyiért.


[link]

2014. jún. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A p7 már sajnos nem fér bele a keretbe:S

Szerintetek a htc 816 nem nagy már kicsit? Eléggé eheti az aksit? Vagy szerintetek annyival jobb lehet az aksija?

2014. jún. 27. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!