Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az univerzál...

Mi a véleményetek az univerzális kijelzővédő folyadékról telefonra?

Figyelt kérdés
Nem tudom rendeljek-e ilyet telefon kijelzőjére... Próbáltam utánaolvasni, de véleményeket, tapasztalatokat sehol sem találtam. Volt már aki kipróbálta? Írjátok már meg hogy hasznos-e, bevált-e, mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban! :)

2014. jún. 26. 21:25
 1/7 b95 ***** válasza:
Nem hallottam még róla, de szerintem az csak annyit csinál, hogy kitölti a karcokat.
2014. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem volt

felejtsd el

fóliát vegyél

2014. jún. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én egyszer kaptam termékmintát egy bizonyos liquid armor nevezetű cuccból, bár én alapból se vagyok az az összevissza karcolom a telómat típus. az tény, hogy nem használtam fóliát az akkori iPhone 4-emen, és nem lett egy darab karc se rajta...előtte volt rajta fólia, de szóval 100%-ra én sem mondanám, hogy amiatt nem lett, mert lekezeltem ezzel a cuccal.
2014. jún. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves masodik! Miert nem ajanlod? :) Ha van negativ velemeny, oszd mar meg velem kerlek!

Elso es harmadik, koszonom a valaszokat!!

2014. júl. 4. 16:27
 5/7 anonim ***** válasza:

felkentem rá, eltűntek a kisebb karcok az üvegről (iphone) de a nagyobbak nem, aztán pár nap alatt teljesen lekopott az egész (farzsebben hordom) és szerintem több is lett a karc


olyan profi fóliákat kapni hogy nincs is értelme foglalkozni vele

2014. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!!
2014. júl. 7. 07:15
 7/7 Reserva válasza:
Szia próbàld ki a Nanoshine-t, teljesen jól müködik, nem karcolódik a telom miòta lekentem vele! Ràadàsul több telefonra is elèg 1 doboz. Nèzd meg a Nanoshine.hu-t mindent leirnak róla nekem bejött)
2014. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!