Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki valami jó androidos...

Valaki valami jó androidos telefont tud mondani?

Figyelt kérdés
szeretnék venni egy új telefont mert a jelenlegi telefonom totál káros lett. de nem tudom milyet vegyek, androidos telefont keresnék ami ólcsó de jó 20 és 35 ezer forint közötti telefont vennék. ha lehet ne írjatok túl drágákat pl: Samsung Galaxy S5 HANEM VALAMI ÓLCSOBBAT! AMI JÓ IS ÉS ANDROIDOS? a válaszokat előre is köszönöm.

2014. jún. 27. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
20 és 35 ezer között a jó Androidos telefon ritka, mint a fehér holló. Nyugodt szívvel nem tudnék ajánlani egyet sem, javaslom légy nyitott más rendszerek felé is, mert ebben az árkategóriában a Lumia 520 a legjobb ár/érték arányú telefon.
2014. jún. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Moto E lenne egy okes Androidos telo 35 korul, de nem tudom ha forgalmazzak.
2014. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Doogee Pixels 37ezer forint.

Kínai gyártó, de nagyon jó minőségű mobil.

Megéri az árát, csak ajánlani tudom.

2014. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BigDawe válasza:

Csatlakozom a második válaszadóhoz, a motorola moto e a legjobb döntés, de ilyen olcsón ma már szerintem nem éri meg androidos telefont venni... Ha mégis, akkor Moto E! Sajnos mivel Magyarországon a Motorola nem igazán forgalmaz, ezért csak külföldről tudod beszerezni, a magyar nyelvet meg lehet oldani Morelocal2-vel. KÍNAI TELEFONT PEDIG SOHASEM SZABAD VENNI!! Nekem volt szerencsém kínai tablethez, és nagyon megszenvedtem vele azért, hogy legalább a Google Play-ről rá lehessen tölteni valamit.


Na szóval röviden: Moto E

2014. jún. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az tablet. De ez egy négymagos okostelefon 1GB rammal. Nekem nincsenek ilyen problémáim a mobillal. Megéri a Doogee Pixels 37 ezerért.


[link]


Olvasd el a véleményt a kép alatt, ami dölt betűvel van.

2014. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!