Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működik a mobilnet a...

Nem működik a mobilnet a telefonomon. Más telóba áthelyezve a kártyám működik. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Kezdetben wifis helyet elhagyva, arról lekapcsolódva jelentkezett, hogy utána nem akart fellépni a mobilnetre. Ellenőriztem, hogy minden be van-e kapcsolva, sőt ki-be kapcsolgatom és akkor sem javul meg. Volt olyan hogy egy óráig folyamatos próbálkozás mellett nem jött be, majd egyszercsak megjavult. Most azonban már egyáltalán nem jön be sehol, csak wifiről tudok netezni. Így meg elég bosszantó, hogy vonja lefele a T-Mobile a havidíjat, amit nem is tudok használni Pénz van a kártyámon, sőt ma vonta le a következő havi havidíjat, illetve ahogy írtam fentebb is két másik telefonban próbáltam ott működik.

Sony Xperia U-ról van szó, másfél éves, android még nem lett frissítve rajta, gyári 2.3.7 van rajta (nem igazán mertem, mert sok embertől hallottam, hogy belassult tőle).

Megkérdeztem a vásárlásom helyszínén, azt mondták, hogy valószínűleg nem szoftver gond. Sajnos garancia már nincs rá, kicsit aggódok az ár miatt. Volt már valakinek ilyen tapasztalata? Mi volt a gond? Köszönöm előre is!



2014. jún. 27. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
mobil adatforgalom be van kapsolva?
2014. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, be van kapcsolva, sőt ki be is kapcsolgattam, mert egy ideig attól megjavult, de mostmár semmi eredménye. Korábban probléma nélkül működött.
2014. jún. 29. 15:11
 3/3 A kérdező kommentje:

Megoldódott a probléma: T-Mobile-hoz bevittem, ott állítottak rajta valamit kis szájhúzogatás után (mivel nem náluk vettem a telefont), tehát valami szolgáltatói eléréssel lehetett a gond.

Azóta frissítettem a szoftverét is, mert bíztam benne, hogy jobb lesz..

Hát nem lett! Sőt, azóta gyakorlatilag használhatatlan a telefon... Úgyhogy nyugdíjba lett helyezve

2014. dec. 17. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!