Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend P7 vélemények,...

Huawei Ascend P7 vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 28. 10:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
dehogy éri meg
2014. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
az iphone nem kicsi, főleg ha azt nézed hogy ilyen 3" kijelzőjű telefonok is vannak. amúgy meg 6" telefon nincsen! van 6,3", 5,7" de 6" nincsen! meg már azok nagyon, de nem gáz..
2014. jún. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Elobb tanulj meg olvasni , nem azt irta, hogy 6" est hasznal, hanem 6" fellettieket.


Szerintem jo telefon az Ascend P7 , regebben Ascend G300-am volt 2 evig , nagyon megvoltam vele elgedve, nem volt semmi baja, ennek meg jobbnak kill lennie!


Szerintem a P7 siman lepipalja az osszes IPhonet, Amerikaban-Ausztraliaban kilehet hasznalni az appok miatt, de ITT nalunk nem sokat er.

2014. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
És ráadásul iPhone-ból nincs 6"-os akkor másból sincs? Nokia Lumia 1320, 1520, a Prestigiónak és a Sonynak is van ilyen méretben telefonja, még ha nem is túl jó. A G300 egy jó kis telefon volt a maga idejében és még most is ver számos készüléket. A P7 sem sikerült rosszul, de házon belül van egy riválisa ami odavágja.
2014. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az Ascend P7 mellett nezd meg meg az LG G2 kb. egy aron vannak , a hardverje boven erossebb.


Te tudod mirre kell , ha nem kell vallami erogep, akkor valaszd a p7-et

2014. jún. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!