Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó érveket tutdtok mondani,...

Jó érveket tutdtok mondani, miért NE vegyek iPhone-t?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 12:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
Az egyetlen érv az iPhone ellen az ára. Ezen kívűl nem lehet rá semmilyen negatívumot mondani. Ha van rá lehetőséged, akkor mindenképpen vegyél.
2014. jún. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%
Vigyázz, mert mindjárt beírják egy csomóan, hogy ne vegyél, mert drága. :) De hát a minőséget meg kell fizetni.
2014. jún. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
18%
másik negatívum, hogy képeket, videókat és stb -t csak iphone ra tudsz küldeni, más bluetoothos keszülékre nem. Szerintem vegyél Z2 őt, remek úszó társ
2014. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Árán kívül azt, ha nem felel meg az igényeidnek. Ha például az a típus vagy, aki pár hét alatt megunja telefonja kinézetét, biztos nem lennél elégedett vele (hisz testreszabásra korlátozott lehetőségek adódnak), vagy még mindig a Bluetooth-t találod az adattovábbítás non-plus-ultrájának, akkor is.
2014. jún. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
18%

A legnagyobb negatívuma egyértelműen az ára. Nem csak a minőséget kell megfizetni, hanem a márkát is. A mérnökök és fejlesztők bére, az alkatrészek és az összeszerelés ára, stb., szerintem közel sem annyi, mint amennyibe a végtermék kerül.

A másik dolog: az Apple termékek és szoftverek zárt ökoszisztémát alkotnak. Hozzá vagy kötve az iTunes-hoz (amikor legutóbb láttam, Windows-on borzasztó volt), nem tudsz szoftvereket telepíteni csak az Apple alkalmazásboltjából, stb. Egyszóval jóval kisebb a szabadságod, mint Android alatt.

2014. jún. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
#3: pontosítanék: iPhone NEM Bluetooth-t használ fájltovábbításra, hanem Wifi-t. Nagyságrendekkel gyorsabb.
2014. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
20%
De akkor meg nem tudsz olyan telefonra átküldeni amin nincs Wifi. Remek megoldás, megtapsolhatják magukat. És a legjobb érvem az hogy ha 100000 forint feletti összeget kiadok egy telefonra akkor már egy jó telefont várok el, amitől az iPhone nagyon messze van.
2014. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudok! Nekem is az van, megvan a 3GS, 4S 32 GB, 5 16 GB, 5C 8 GB és az 5S 64 Gb is és az osszeset szeretem!
2014. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

"De akkor meg nem tudsz olyan telefonra átküldeni amin nincs Wifi."

Egy szóval sem állítottam, hogy minden Wifis telefonra lehet vele küldeni. Azt pontosítottam, hogy az iPhone-ok közötti adatátvitel ("AirDrop") nem Bluetooth-t használ adatátvitelre, hanem a jóval gyorsabb Wifi-t.

Látom, azt nem sikerült még felismerned, hogy mindenkinek mások az igényei, így egy termék nem lehet mindenki számára tökéletes választás. Több kérdésnél is látlak (kevés 30%-os van az oldalon, úgyhogy könnyű beazonosítani erről és stílusról), ahogy egyszemélyes kereszteshadjáratod folytatod az iPhone illetve az Apple termékek ellen. Oké, számodra nem megfelelő, van ilyen, nem tud - és akar - minden igényt kielégíteni a gyártó (valahogy sosem fejted ki, hogy pontosan mi hiányzik számodra, pedig ez a kérdés is erre irányul: írj konkrétumokat, ne csak vagdalkozz). Számomra pl ez a legmegfelelőbb, pedig próbáltam már a másik kettő nagyobb platformot, de mindig visszatértem.

2014. jún. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha neked megéri az árát... Nekem mindegy.
2014. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!