Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok telepíteni a...

Katalin Zsuzsanna kérdése:

Miért nem tudok telepíteni a telefonomra?

Figyelt kérdés

Van egy x 10 miniprom. Kaptam egy 4gigás memkártyát, és elkezdtem játékokat, programokat telepíteni. A god csak az, hogy már nem engedi. Azt írja ki, hogy nincs elég hely. Ez ne igaz, mert a memkártyán több mint 3 gb hely van még. Kérlek, segítetek nekem. Miért írja ezt ki, és mit tudnék csinálni vele?

Előre is köszi a válaszokat.



#Android #telepítés #GB #sony xperiria x 10 minipro
2014. jún. 29. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tűnt fel eddig, nem a külső memóriára telepít. Rootolod, és átteszed a cuccaidat a külsőre, rengeteg program alkalmas a feladatra.
2014. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megnézted, hogy valóban a memóriakártyára telepítette e az eddig letöltött programokat? Attól, hogy van benne kártya, sok esetben nem egyenlő azzal, hogy akkor oda is pakolja. Meg hiába rakod te át, a programok adatrésze, (beállítások stb) még a telefonon marad.
2014. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen. Minden programot a Memoria kártyára telepített. Ezért is nem értem mi lehet a baj.
2014. jún. 29. 17:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha még gyári a telefon, akkor egész biztos nem telepített semmit a kártyára.
2014. jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már nem gyári. Telepítettem pár játékot, és viszi is őket, de egy ideje állítólag nincs több hely. Most pedig teljesen belassult. Pár játékból ki is lép, ami 10-15 percig is eltart. Pedig 3gb van még szabad helyen
2014. jún. 29. 19:57
 6/6 Kálmix ***** válasza:
És mennyi hely van a belső memóriáján? HA töltesz le ígyis úgyis oda tölti le előbb, meg ott kezdi el kicsomagolni, még ha van benne 500 GB tárhely akkoris.
2014. júl. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!