Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti lecserélnétek a i5-5s...

Ti lecserélnétek a i5-5s telefonjaitokat majd az újabbra?

Figyelt kérdés
[link] <--- ilyen lesz az i6!

2014. jún. 29. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg 5 collos tepsi lesz akkor nem. De amíg nem tudunk semmi konkrétumot addig csak találgatás.


Ez a nigga a fene tudja mit mutogat.

2014. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zakathol ***** válasza:

Senki nem tudja milyen lesz, ezen kár agyalnod.

A kérdésedre válaszolva: nem. Akármilyen lesz a teljesítménye, akármekkora lesz a mérete nem vennék 1-el újabbb szériát. Minek? Max a kettővel újabbon gondolkoznék el, hogy ha már váltok akkor legyen értelme.

2014. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A keynote napjáig csak az Apple bizonyos munkatársai, illetve a gyártók tudhatják 100%-ra, hogy milyen is lesz az adott modell. Biztos vagyok benne, hogy ezen még finomítanak, hiszen így elég csúnyának tűnik. Egyébként igen, én meg fogom venni. Jelenleg 5S-em van.
2014. jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nekem most iPhone 4S-em van, azt szeretném lecserélni, csak nem tudom, hogy az iPhone 5S-re vagy az iPhone 6-ra cseréljem le. Mert nekem a méret tökéletes, nem szeretnék nagyobbat, a kamera minősége is jó. Az ujjlenyomatos feloldás pedig az iPhone 5S-ben is van.

2014. júl. 1. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!