Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan működik a T-mobile...

Hogyan működik a T-mobile behajtás?

Figyelt kérdés

sajnos felhalmozódót egy nagyobb összegű t-mobil tartozásom plusz jött a ködbér is hozzá és az egészre kaptam részletfizetést. nagyon jó fej volt a t-mobil mert volt, hogy elcsúsztam vele, de sikerült velük mindig megállapodnom. sajnos az élet megint úgy hozta, hogy csuszás van a törlesztésben, megint adtak egy kis előnyt, hogy ha egy nagyobb összeget törlesztek akkor mehet tovább a részletfizetés. Nemtudom, hogy fog sikerülni ez, de az lenne a kérdésem, hogy ha átadják behajtó cégnek azokkal mennyire lehet megállapodni? ott is van részletfizetésre lehetőség?

Mert tényleg ki akarom fizetni nekik, csak mindig rosszul sülnek el a dolgok…


2014. jún. 29. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Biróságra adják és lefogják a fizetésedből.
2014. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de gondolom a behajtó cégnél is lehet részletfizetést kérni nem?
2014. jún. 29. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérni lehet természetesen, de a fizetendő minimum a behajtó cég költségeivel emelkedni fog, ami nem kevés és talán kevésbé elnézőek, megértőek.

Akkor szokták a követelést átadni a behajtónak, ha már nem látják azt, hogy megkapják a pénzüket záros határidőn belül.

2014. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

rajta vagyok a dolgon, hogy tudjak nekik fizetni valamennyit a megbeszélt időpontig..

csak azért érdekel a másik út is ha netán nem úgy alakul a történet...(de remélem nem így lesz)

2014. jún. 29. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!