Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék még csinálni, hogy...

Mit tudnék még csinálni, hogy végre fizessen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A helyzet az, hogy van egy 9 éves kisfiam, "kedves" apuka már 7 éve nem fizet!! kb évente egyszer feljelentem, egyszer sikerrel jártam mert 4 évvel ezelőtt behajtottak rajta 100.000-et.. Hozzá teszem a havi tartásdíj 8000 Ft lenne. Mit tudnék csinálni, hogy végre behajtsák rajta stb ? Kommunikálni lehetetlen vele! Ha írok valahova neki ( közösségi oldal stb) egyből letilt. A jelenlegi párjával van lakásuk ( gondolom annyi esze volt, hogy az ő nevén még véletlen se legyen), ha jól tudom segélyen él ( plusz gondolom fekete munka mint a legtöbb apuka aki nem akar fizetni). Szóval totál tanácstalan vagyok már.

2014. máj. 28. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha tényleg ilyen szemétláda, én kinyomoznám, hogy hol dolgozik feketén, és felnyomnám. Veszteni valód nincs, hiszen nem fizet semennyit se.
2014. máj. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Az a baj, hogy nem tudom még azt sem kinyomozni.. Nagyszülőkkel sincs semmi kapcsolat, ők is tesznek az egészre. Addig foglalkoztak csak a gyerekkel míg pici baba volt ( konkrétan 2 hónapos) akkor is csak akkor , ha én vittem. De természetesen, ha megtudnám, hogy hol dolgozik , ha dolgozik akkor gondolkodás nélkül felnyomnám.
2014. máj. 28. 16:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérhetsz tiltást a bíróságon. Azt vonják segélyből is. Vagy kérheted, hogy az állam előlegezze meg, akkor majd ők behajtják rajta.
2014. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mivel jelenleg külföldön vagyok, hogy tudnám kérni a tiltást ? És , hogy tudom bebizonyítani, hogy 100% segélyen van ?
2014. máj. 28. 16:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Váláskor nem volt megállapodás?
2014. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem voltunk házasok, de igen van bírósági papír.
2014. máj. 28. 17:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bizonyítanod semmit. Csak tájékoztató jelleggel megküldöd a munkaügyi hivatalnak a tiltó végzést.
2014. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Annyira felháborító, hogy a férfiak simán megússzák , hogy nem fizetnek, de ha a nők nem engednék, hogy lássák a gyereket akkor a nők meg vannak hurcolva.. Röhej ez a törvény komolyan mondom.
2014. máj. 29. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!