Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül ilyen gyorsan...

Miért merül ilyen gyorsan sony Xperia L típusú telefonom, SÜRGŐS?

Figyelt kérdés
Reggel tízkor leveszem a töltőről(100%) és délre már csak 70% marad úgy hogy minden ki van kapcsolva, és minden energiatakarékos mód be van kapcsolva. Mi lehet a baja, illetve mit csináljak vele? A válaszokat előre is köszönöm.

2014. jún. 30. 12:31
 1/4 anonim válasza:
Nekem is xperia l van, de ennyire gyorsan nem merül. Az akumlátora nem túl nagy. Valószínúleg valami háttérfolyamat meríti, amit nem tudsz befolyásolni. Én egy BatteryGuru nevű programot használok és ezzel napokig bírja úgy, hogy használom. Ez a program ingyenes a playen. Ha letöltöd néhány napig tanulja a stílusodat és utánna lép múködésbe.Remélem segítettem!
2014. júl. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze hogy segítettél köszönöm.
2014. júl. 4. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Wakelock Decetor a Play-ről. Minden akkukímélő beállítást kapcsolj ki, hatástalanok. Butatelefont csinálnak az okostelefonból. A fenti alkalmazás megmutatja mi tartja ébren a telefont, mitől merül. Ugyenerre jó a Beállítások/Akkumulátor is, csak nem olyan részletes mint a fenti program.
2014. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nekem is xperia L telefonom van és ugyanez a problémám volt. Nekem csak akkor merült gyorsan amikor az előlapi kamera mellet pirosan világított egy szenzor. Megpróbáltam kikapcsolni és kiszedtem az aksit. Pár percig úgy hagytam aztán bekapcsoltam és elmúlt. De aztán 1-2 feltöltés után újra jelentkezett. Akkor visszaállítottam a telefont a gyári beállításokra. Ekkor letörölt minden amit én telepítettem a telefonra csak azok maradtak rajta amik alapok. Ezután megjavult és azóta tökéletesen működik. Próbáld meg ezek közül az egyiket. Lehet letöltöttél valamit ami szívja az aksit (valószínüleg nekem is ez volt a probléma mert a gyári beállítások után megszűnt a gond).
2014. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!