Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 60 alatt, de inkább 50 körül...

60 alatt, de inkább 50 körül milyen értelmesebb telefont lehet venni?

Figyelt kérdés
Tudom...,ennyiért csak szart lehet venni. De ha az ember nem gyémánt kereskedő, akkor ez van. Az xperia modellek tetszenek, az L-t kinéztem, de elég borsos 60ért nekem, sajnos. a kijelző jólenne ha 4,6' lenne. Kösz a segítséget előre is!
2014. jún. 30. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Azert en a Moto G-t nem neveznem sz*rnak egyaltalan, pedig ilyen arban van kb. De van tobb jo telo, ebben az arban azert egyaltalan nem sz*rokat adnak csak.
2014. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ennek szívből örülök. Párat tudnál/tudnátok írni? azt sem tudom hol kezdjem a keresgélést, mi lenne a legerősebb hardveresen, és még az sem lenne hátrány ha tetszene is :D.
2014. jún. 30. 18:28
 3/8 anonim ***** válasza:
iPhone-t vegyél, ne szar androidosat. Nem bánod meg, ha költesz rá egy kis plusz pénzt. Lehet, hogy az alma jelet is megfizeted, de megéri. 4S nagyon jó!
2014. jún. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az nekem megfizethetetlen drága, de ha lenne rá pénzem, sem szánnék ennyit egy telefonra, de kösz a tippet. Androidnál maradva, mik az opciók ezen a téren?
2014. jún. 30. 19:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Az opciók? Ne szolgáltatónál vegyél telefont! Függetlenül vehetsz xperia sp-t is az xperiák közül.
2014. júl. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Függetlenül nézek, nem szolgáltatónál. De ezekben a gsb webshopokban nem nagyon bízok... az sp meg drágább mint 60. az L pont annyi talán.
2014. júl. 1. 14:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Motorola Moto G, Acer Liquid E3, Lg Optimus F6, Allview Viper V1, Lg L90, Sony Speria Sp stb
2014. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
[link] itt van 60k alatt. A normális gsm boltokból lehet rendelni, eddig minden tabletet és telefont ilyenekből rendeltünk, negatív tapasztalat nincs. Csak a föld alatti 10 ezer forintos óccó ájfonos gsm boltokat kell kerülni.
2014. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!